سومین سالیاد در گذشت فرمانده عبدالمومن شابه گرامی باد
Post Image

\r\n\r\n\r\n\r\n

بسم الله الرحمن الرحيم
لَا يَسْتَوِي الْقَاعِدُونَ مِنَ الْمُؤْمِنِينَ غَيْرُ أُولِي الضَّرَرِ وَالْمُجَاهِدُونَ فِي سَبِيلِ اللَّهِ بِأَمْوَالِهِمْ وَأَنْفُسِهِمْ فَضَّلَ اللَّهُ الْمُجَاهِدِينَ بِأَمْوَالِهِمْ وَأَنْفُسِهِمْ عَلَى الْقَاعِدِينَ دَرَجَةً وَكُلًّا وَعَدَ اللَّهُ الْحُسْنَى وَفَضَّلَ اللَّهُ الْمُجَاهِدِينَ عَلَى الْقَاعِدِينَ أَجْرًا عَظِيمًا. النساء (95)
سه سال قبل از امروز فرمانده نستوه مرحوم جنرال عبدالمومن شابه، دیده از جهان فرو پوشید و چهره درنقاب خاک کشید. این فرمانده از نزدیک ترین شخصیت ها به قهرمان ملی کشور بود و هیچ گاهی بودن در کنار مردم خود را با متاعی دیگر برابر نکرده بود. او در دفاع از عرض وآبروی مردم خود چیزی دیگری را مهم نمی دید وهم دراین راه از هیچ قربانی ای دریغ نکرد.
دوستی او با مردمش چنان عمیق بود که رابطه نزدیکی باهمه مردم چه ملکی وچه نظامی برقرار نموده بود. او که برای من یک الگو، یک رهبر، یک پیشوا و در یک جمله مقدس \" پدر \" بود، نبودش برای من و همه نزدیکانش سنگین تمام شد. اما این درد را درطی این مدت با پیوند با هم مسلکان و همراهان آن مردم بزرگ تحمل نمودم و سنگینی نبود آن مرد خدا، را با پناه به صبر وشکیبایی پذیرفتم.
ازهمه عزیزان وهمراهان آن بزرگ، سپاس می دارم و بهشت برین برای ایشان از خداوند متعال استدعا دارم.
حزب الله سالک مومن زاده

\r\n

دیدگاه خود را باما شریک سازید